O nasWydawnictwoSzkoleniaDoradztwo
TOP MEDIA
Wydawnictwo - Szkolenia - Doradztwo
Wydawnictwo


TOP MEDIA jest pomysłodawcą  i realizatorem następujących projektów wydawniczych:

PERSONEL PLUS - miesięcznik skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, zarządzania, coachingu etc.
Dystrybucja:
1. Sprzedaż w salonach prasowych  empik, inmedio, relay i ruch
2. Prenumerata

Redakcja:
zespół autorów:
dyrektorów personalnych, menedżerów innych specjalizacji, specjalistów personalnych, naukowców, pracowników firm doradczo - konsultingowych, szkoleniowców oraz menedżerów firm szkoleniowych, publicystów specjalizujący się w dziedzinie zarządzania.
Wydawcą Personelu Plus jest obecnie światowy koncern wydawniczy specjalizujący się w tematyce BtoB Wolters Kluwer.Rynek Konferencji i Szkoleń – kwartalnik skierowany do wszystkich zainteresowanych praktyczną stroną szkoleń i konferencji, trendami rynkowymi w tym zakresie oraz wybraniem najlepszego miejsca na zorganizowanie wyjazdu firmowego.
Dystrybucja:
Dodatek do miesięcznika PERSONEL PLUS i segmentowanej bazy prenumeratorów dziennika Rzeczpospolita. 
Wydawcą Rynku Szkoleń i Konferencji jest obecnie światowy koncern wydawniczy specjalizujący się w tematyce BtoB Wolters Kluwer.
 
 
 

Vademecum Pracodawcy
Vademecum Pracodawcy to rocznik, któy prezentuje zagadnienia konieczne pracownikom i menedżerom działów personalnych – od podjęcia decyzji o rekrutacji, poprzez rozwój talentów, zarządzanie płacami, motywowanie, weryfikację i ocenę, aż do rozwiązania umowy o pracę z pracownikiem. Pozycja jest też pomocą dla pracodawców sektora MSP, znajdą tam wiele wskazówek dotyczących modeli i strategii zarządzania personelem oraz metod zwiększania efektywności i motywacji zespołu.  Vademecum Pracodawcy dostępne jest w sprzedaży w salonach prasowych empik i ruch.
Wydawcą Vademecum Pracodawcy jest obecnie światowy koncern wydawniczy specjalizujący się w tematyce BtoB Wolters Kluwer.

Spólka pracuje nad nowymi projektami wydaniczymi na rynkach BtoB i BtoC


 


O nasWydawnictwoSzkoleniaDoradztwo